Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні нетвереза жінка розбила скло “швидкої”

У Херсоні безвідповідальні громадяни продовжують здійснювати “хибні” виклики “швидкої”. Вчора, 19 березня 2020 року, лікарі екстреної медичної допомоги, виконуючи свої професійні обов’язки були підвержені серйозній небезпеці.

Як нам повідомила заступниця директора Херсонського обласного центру екстреної медичної допомоги Інеса Чамлай, на телефон Обласного центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик. Жінка повідомила, що в неї висока температура та ускладнене дихання. Також від неї надійшла інформація, що вона приїхала з Канади. На виклик виїхала фельдшерська бригада екстреної медичної допомоги. Враховуючи всю надану інформацію фельдшер одягнув протиепідемічний захистний костюм.

Інеса Чамлай:

“Коли фельдшер прибув на місце виклику з’ясувалося, що інформація надана громадянкою виявилась недостовірною. Жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння та поводила себе неадекватно.
Вона відмовлялася від обстежень. Виявилося, що в неї немає жодних симптомів захворювання, температура також була в нормі. Вона почала плутатися в поясненнях, яку саме країну нещодавно віввідувала та не хотіла показувати закордонний паспорт. А потім, погрожуючи лікарю, вигнала його зі своєї оселі. Коли лікар виходив з будинку, на автомобіль екстреної медичної допомоги, з вікна кинули скляну пляшку“. 

На щастя ніхто не постраждав. Проте результатом цього виклику стала розбита машина швидкої допомоги, яка у найближчий час не зможе функціонувати і надавати медичну допомогу громадянам, які її вкрай потребуватимуть.

Також на місце події була викликана поліція.

Нагадаємо, в Україні діє Закон про протидію поширенню коронавірусної інфекції , який передбачає суворе покарання за порушення режиму карантину та за недотримання санітарних норм, а саме:

Адміністративна відповідальність:

Штраф від 17 000 грн до 34 000 грн – для осіб, які можуть бути інфіковані COVID-19 та самовільно залишили місця обсервації (карантину). Для посадових осіб штраф складає від 34 000 грн до 170 000 грн.

Кримінальна відповідальність:

Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від 17 000 грн до 51 000 грн, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Залишайтесь вдома та бережіть себе і близьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *