Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Прокудін: Пам’ятники Херсона потребують захисту

У Херсоні пам’ятники Тарасу Шевченку та Джону Говорду вирішили убезпечити від ворожих обстрілів захисними мішками. Таке рішення озвучив голова Херсонської облдержадміністрації Олександр Прокудін під час  засідання Громадської ради при ХОДА.

“Проїжджаючи містом, побачив, що пам’ятники Тарасу Шевченку та Джону Говарду досі не убезпечені. Вважаю, що ці символи міста варто зберегти для нащадків, тож незабаром ХОКАРС обкладе пам’ятники мішками, щоб вони не постраждали від обстрілів. Нехай постоять захищеними, поки Сили оборони виконують заповіт Тараса Григоровича”, – повідомив Олександр Прокудін.

Також під час засідання Громадської ради презентували проєкти символів області. Нагадаємо, що наприкінці минулого року ректор ХДУ Олександр Співаковський ініціював питання про осучаснення символів області. 

“Моя особиста думка – проєкт важливий і потрібний, але варто дочекатися звільнення лівого берега.Ми маємо почути всю нашу область – голос Олешек, Голої Пристані, Нової Каховки і Генічеська. Працюємо і дбаємо про майбутнє! Слава Україні!”, – підсумував Олександр Прокудін.

Зазначимо, що до широкомасштабного вторгнення деякі херсонці виступили з ініціативою перейменувати міжнародний аеропорт “Херсон” на честь англійського філантропа Джона Говарда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *