Субота, 6 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні перестав функціонувати бювет на Житлоселищі

З 28 вересня 2020 року припинив роботу бювет по вулиці Арктичній, що на Житлоселищі. Його відкрили 21 вересня 2020 року.

Бювет мав працювати з відповідним дозволом і оформленим санітарним паспортом, як це передбачено вимогами державних санітарних правил щодо питної води, яка призначена для споживання людиною. Проте за оформленням цих документів до Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ніхто не звертався.
 
Лише 22 вересня, після того як Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області звернулось до Херсонської міської ради і провело роз′яснювальну роботу стосовно документації на новий бювет, комунальне підприємство “Гарантія”, яке обслуговуватиме цей об’єкт, подало відповідну заяву. Також направлявся лист на Херсонську міську раду, щоб тимчасово припинити експлуатацію даного бювету до оформлення санітарного паспорту.
 
– 29 вересня представники Держпродспоживслужби разом із представниками заявника мали вийти на місце для обстеження, перевірити бювет щодо відповідності його розташування, обладнання, вимогам санітарних правил, мали бути відібрані проби води. Проте заявник повідомив, що лабораторні дослідження проводитись не будуть, бо на це не передбачене фінансування, як і на його утримання. Відповідну заяву про залишення без розгляду попереднього звернення МКП Гарантія має намір подати сьогодні до Держпродспоживслужби. А тим часом, до врегулювання всіх питань щодо оформлення необхідних документів та умов утримання, бювет тимчасово не працюватиме. – розповів начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.
 
Прес-служба Держпродспоживслужби у Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *