Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні перевіряли «псевдотаксистів»

Вчора спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом із херсонськими патрульними відділу безпеки дорожнього руху та співробітниками Укртрансбезпеки провели черговий рейд по легалізації діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без дозвільних документів у м. Херсоні.

Контрольно – перевірочні заходи учасники рейду провели у центрі міста по вулиці Небесної Сотні та на вулиці Нафтовиків. За здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів на трьох недобропорядних водіїв було складено протоколи про адміністративну відповідальність. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 – 34000 гривень.

Також під час спілкування із одним з водіїв податківцям довелося викликати поліцію, яка затримала «псевдотаксиста» та направила до медичного закладу для проходження огляду у зв’язку з підозрою алкогольного/наркотичного сп’яніння.
Останню крапку в цій справі незабаром поставить суд. Перевірки з питань легалізації підприємницької діяльності та найманої праці тривають.

Пам’ятайте про відповідальність та власну безпеку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *