Четвер, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні піднімуть прапор «Мельпомени Таврії»

Незважаючи на карантинні обмеження, які внесли корективи у дату проведення театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», яскравий стяг театрального фесту все ж таки замайорить під блакитним небом Херсона.Про це, 18 травня 2020 року, під час брифінгу повідомив директор Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Олександр Книга.

Олександр Книга:

“Урочистості з цього приводу відбудься 22 травня 2020 року о 9:30 у Потьомкінському сквері Херсона, у день, коли мав би розпочатися ХХІІ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Тому ми запрошуємо усіх охочих приєднатися до підняття прапору. Можете одягати футболки з надписом «Мельпомена», щоб взяти участь у флешмобі”.

Як зазначив Олександр Книга, фестиваль відбудеться за будь-якої погоди, але про дату та формат поки що говорити зарано. Адже через пандемію коронавірусу важко планувати та шукати фінансові ресурси на забезпечення фестивалю.

Олександр Книга:

“Маємо надію, що проведемо фестиваль у вересні цього року. Сподіваємося запросити хоча б театральні колективи із сусідніх областей та показати український контент”.

Прапор Мельпомени буде майоріти до початку проведення фестивалю як надія на світле театральне майбутнє.


Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *