Понеділок, 20 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні підприємці шукають підтримки у мера Ігоря Колихаєва

Підприємці , які орендують приміщення на комунальній базі «Сервіс-опт», що по вулиці Некрасова, 2 у Херсоні, скаржаться на керівника комунального підприємства “Сервіс-опт” Ігоря Грека, який, на їх думку, без вагомих причин не хоче пролонгувати договір на новий термін. Вирішити конфлікт, який триває протягом багатьох років з керівником коммунального підприємства «Сервіс-опт», підприємці не в змозі. Тому всі надії покладають на новобраного мера Ігоря Колихаєва.

«Я готовий зустрітися з мером міста Ігорем Колихаєвим, якщо мене не вб’ють. У мене є документи з фактами, що підтверджують корупційну складову Ігоря Грека  – керівника КП «Сервіс-опт». Будь ласка, прийміть міри та нехай його посаду обійме порядна людина», – зазначив підприємець Василь Шквиря.

За словами чоловіка, у 2019 році в нього закінчився термін договору, а за його продовження керівник КП захотів немалу суму грошей.

Василь Шквиря:

«Останній раз він мені назвав суму у 5 тисяч доларів. У мене таких грошей не було і він сказав, що продовжувати договір не буде. Я звернувся до Вербицької Аліси – начальниці управління комунальної власності Херсонської міської ради і вона нам напряму зробила договори».

Василь Шквиря також розповідає, що отримує від керівника КП постійні погрози, перешкоджає він також і торгівлі. Чоловік час від часу потрапити на робоче місце може тільки з кувалдою, адже замки заливають клеєм, тому їх потрібно розбивати.  Скаржиться також і на те, що керівник КП значно завищує ціни за комунальні послуги.

Василь Шквиря:

«За 100 кв м я сплачую 6200 грн. Якщо ж Грек приватизує приміщення у приватну власність на підставних осіб, то він майже нічого у бюджет міста платити не буде. Також він вже здає приміщення по 8 тисяч гривень, привласнюючи гроші собі».

Підприємець Олена Рудова пояснює, що жодних підстав не подовжувати термін дії договорів у керівника КП немає. Цей факт підтвердила і комісія Херсонської міськради.

Олена Рудова:

«Після звернення до начальниці управління комунальної власності Херсонської міської ради була створена комісія, яка перевірила, що ми не маємо боргів по оплаті. Вона видала відповідний протокол про те, що є всі підстави нам продовжити термін договорів. Але Ігор Грек прислав лист, де вказав, що ми маємо звільнити приміщення, у зв’язку з економічною ситуацією в країні. Ігор Антонович також подав у суд на начальницю управління комунальною власністю за те, що та, на його думку, не мала права видавати договори».  

Жінка також зізнається, що наразі договір Ігор Грек їй продовжив, звісно ж, за це їй довелося заплатити кошти в іноземній валюті. Але навіть не дивлячись на це, до неї вже приходили люди, які сказали, що викупили у Ігоря Антоновича склад, який вона орендує. Тож жінка, як і решта підприємців, має звільнити приміщення.
 
Людмила Ковтуненко орендує приміщення на базі з 1999 року. Її чоловік нещодавно повернувся із зони проведення ООС. Каже, що їх просто хочуть викинути на вулицю та залишити без заробітку.

«Грек знає, що мій чоловік був на війні та захищав територіальну цілісність нашої держави. І що ми маємо? Чоловік повернувся у Херсон та залишився без шматка хліба. Нашу сім’ю просто виштовхали за борт», – розповідає Людмила Ковтуненко.

Постійні непорозуміння виникають з керівником КП і у Вікторії Смирнової.

Вікторія Смирнова, підприємець:

«Я працюю на базі з 2000-х років. За цей час було багато непростих ситуацій з керівником КП. Якщо тільки чоловік чимось невдоволений, то він починає вставляти «палки в колеса». Нам перекрили декілька входів у приміщення, через що ми змушені весь товар носити через торгівельний зал на склад. Ще нас залишили без води. Ми працюємо з продуктами харчування, тому вимушені возити воду самі».

Скаржаться люди й на те, що керівник КП безвідповідально слідкує за благоустроєм на  території бази. Протягом багатьох років не ремонтувалися ані дороги, ані приміщення в яких вже протікають дахи.

В свою чергу керівник КП «Сервіс опт» Ігор Грек заперечив будь-які звинувачення у свою адресу.

Ігор Грек:

«Я до кожного приватного підприємця ставлюся толерантно. Я переживаю за те, щоб у них була робота та дохід. Я, як директор підприємства, відповідаю перед  Херсонобленерго, водоканалом за оплату комунальних послуг. І за 20 років я не допустив відключень послуг, через несплату. А в мене рахунки приходять на 200 тисяч гривень. Тобто я зацікавлений, щоб у них були покупці та заробіток».

Вирішити конфлікт, який триває протягом багатьох років з керівником КП «Сервіс опт» Херсонської міськради підприємці не в змозі, тому всі надії покладають на новообраного мера Ігоря Колихаєва.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *