Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні поліцейські забрали з вулиці від нетверезих батьків 9-річного хлопчика

Завдяки небайдужості жителів однієї з багатоповерхівок у Херсоні вдалося забрати з вулиці 9-річного хлопчика від нетверезих батьків, які зовсім занедбали дитину.

Сигнал в поліцію про те, що на дитячому майданчику з самого ранку компанія дорослих вживає алкогольні напої і з ними знаходиться дитина, надійшов від жителів багатоповерхівки. Місцеві жителі робили зауваження батькам хлопчика, але ті реагували агресивно та голосно лаялися. Тож люди зателефонували в поліцію.

На місце прибули працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП. Поліцейські виявили нетверезих чоловіка і жінку, а поруч з ними був їх 9-річний син. Хлопчик був у вкрай занедбаному фізичному стані, голодний та втомлений, адже багато годин провів на вулиці поруч з нетверезою компанією. Його батьки вели себе неналежним чином, висловлювалися у бік дитини нецензурною лайкою.

Поліцейські викликали на місце службу у справах дітей Корабельного району і разом обстежили умови проживання родини. У квартирі був безлад та антисанітарія. Під час спілкування з жителями будинку ті пояснили, що батьки хлопчика постійно пиячать, а він сам цілий день знаходиться на вулиці. Зважаючи на стан батьків та загрозу здоров’ю хлопчика, поліцейські та служба у справах дітей прийняли рішення тимчасово вилучити дитину з дому. Хлопчика помістили в лікарню для обстеження. Після ретельного вивчення ситуації в цій родині буде вирішуватися питання щодо доцільності повернення їм дитини.    

У відношенні батьків ювенальні поліцейські склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *