Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні поліція охоронятиме лікарів шкидкої допомоги

Бригади екстреної медичної допомоги щодня працюють у напружених умовах. Нерідко лікарі й самі стають пацієнтами, адже зазнають нападів з боку громадян, до який приїхали на допомогу. Саме задля безпеки медичних працівників, 20 автомобілів швидкої медичної допомоги оснастили кнопками «Термінового виклику поліції». Мобільні «тривожні кнопки» знаходяться як у лікарів, так і у салонах карет “103”.

При виникненні небезпеки, медичний екіпаж має можливість негайно скористатися кнопкою, яка сигналізує про виниклу ситуацію безпосередньо у чергову частину Управління поліції охорони. Сигнал оперативно передається до групи реагування поліції охорони. Протягом декількох хвилин поліцейські охорони прибувають на місце події для надання допомоги.

Найближчим часом кнопки «Термінового виклику поліції» встановлять і у карет швидкої медичної допомоги, які обслуговують курортні міста Херсонської області.

Зазначимо, що тривожні кнопки у швидких встановлено у рамках співпраці обласного Управління поліції охорони з Департаментом охорони здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *