Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні представили Зе-обличчя обласного партійного осередку

У партії «Слуга народу» розпочали активну підготовку до місцевих виборів, які мають відбутися наприкінці жовтня 2020 року. На разі, у регіонах представляють керівників обласних партійних осередків. На Херсонщині такою людиною став адвокат Юрій Соболевський, який під час президентської кампанії у 2019 році очолював обласний виборчий штаб «Слуги народу» та представляв у регіоні Володимира Зеленського.

23 червня 2020 року відбулося офіційне його представлення за участі голови партії «Слуга народу» Олександа Корнієнка, голови фракції партії «Слуга народу» у ВРУ ІХ скликання Давида Арахамія та нардепів від Херсонщини від зазначеної партії: Вікторії Вагнер, Олексія Ковальова та Павла Павлиша.

«27 жовтня життя не закінчується, штаби не закриватимуться, фракції у області, містах, районах і ОТГ потребуватимуть підтримки. Тому фінансування, яке отримала з державного бюджету партія «Слуга народу» (найбільше за часів існування будь-яких партій в Україні), ми спрямовуватимемо на розвиток місцевих осередків» – зазначив Олександр Корнієнко під час спілкування із журналістами.

Також він додав, що цього року левову частку фінансування направили на COVID-19, але вони сподіваються, що наступного року епідемія згасне і «слуги» зможуть згідно із законом підтримувати фракції на місцях.

«Оскільки ці вибори – вони про людей. Під час виборчої кампанії ми не порушуватимемо загальнодержавні проблеми, на часі – місцевий порядок денний: господарство, стратегія розвитку регіонів та ефективне використання фінансового ресурсу громадою, щоб населення отримувало якісні послуги, інфраструктуру та комфорт,» – зазначив Олександр Корнієнко.

Новопризначений керівник Херсонського обласного осередку партії “Слуга народу” Юрій Соболевський

В свою чергу новопризначений керівник Херсонської обласної партійної організації Юрій Соболевський назвав основні критерії відбору кандидатів на посаду мера, зазначивши, що перевагу надаватимуть новим політичним обличчям.

«Однозначно акцент буде на людей, які ще не мали можливості спробувати себе в політичній діяльності. Але якийсь відсоток буде й тих, хто вже має політичні успіхи, а також займалися виконавчою чи господарською діяльністю, обіймаючи відповідні посади. І, звісно, ми не забудемо всіх, хто приєднався до нас півтора роки тому, коли організація тільки розпочинала свою діяльність. Ми налаштовані на формування якісних керівників, які зможуть змінити життя людей на краще. Це єдина мета, на яку будуть направлені всі дії,» – зазначив Юрій Соболевський.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *