Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні продавець шаурми порушував карантин і санітарні норми

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області перевірили, як в обласному центрі ринки, які мали припинити роботу ще 20 березня, дотримуються карантинного режиму.

На Дніпровському ринку порушень не виявлено. Там працювало лише відділення банку, магазин всеукраїнської мережі супермаркетів, магазин дитячого харчування, кілька точок з побутовою хімією та кілька невеликих магазинів із продуктами харчування.

У відділення банку запускали по одній людині, інші чекали на вулиці. Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області нагадали громадянам, що у чергах варто зберігати дистанцію 1-2 метри один від одного. Те саме стосується і черги до банкомату.
Покупцям у супермаркеті також нагадали, що важливо тримати дистанцію. І роздали пам’ятки яких рекомендацій варто дотримуватись під час карантину.

Наступним став ринок поблизу залізничного вокзалу. Там також усі торгові точки були закриті. Окрім кіоску з шаурмою. Хоч на склі і було оголошення про те, що карантин і працює лише самовивіз, але продавець відпускав товар, якщо підходив клієнт. Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області викликали правоохоронців. Окрім того, що продавець порушував карантинний режим, він ще й працював без спецодягу, рукачивок і санітарної книжки. На порушника склали відповідні матеріали.

Подібні рейди триватимуть і надалі.
Звертаємось до власників закладів громадського харчування! Постановою Кабінету міністрів від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої
коронавірусом SARS-CoV-2» заборонена на час карантину робота закладів громадського харчування. У пункті 2.3 тієї ж Постанови зазначене єдине виключення: якщо послуги з громадського харчування надаються із застосуванням адресної доставки замовлень «за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *