Вівторок, 9 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні провели фестиваль “ГогольFest” у не звичному форматі і з погодними перепонами

Через те, що Херсон знаходиться у “зеленій зоні”, тут насичений графік фестивалів і змагань.

Аби дотриматись карантинних обмежень, і уникнути скупчення народу, фестиваль сучасного мистецтва “ГогольFest” у Херсоні вирішили провести у незвичному форматі – човни, глядацькі зали на балконі та опери з антисептиками- сцени шукали переважно просто неба. 

Спершу з Києва прибув на херсонський вокзал спецпотяг із учасниками фесту і гостями. Тим часом в гідропарку на колишній баржі монтували незвичайну сцену у вигляді справжнього судна. Тож вирішили і глядачів посадити у човни, щоб дотримувались дистанції.

Гості на човнах з’явились о 21 годині. Аби дістатися змогли усі, організатори орендували ледь не всі плавзасоби у місті. В глядачів свій дрес-код — маска і дощовик. Замість спеки якраз на день відкриття  “ГогольFest” налетів дощ з поривчастим вітром. Але виступи вирішили  не відміняти. На сцені чекають на гурт «ДахаБраха». Як виявляється, марно:  за годину до концерту буревій зірвав дах сцени і пошкодив техніку. Виступ переносять на інший день, а натомість вмикають світлове шоу.

Подальші дні насичені зустрічами, лекціями і перформансами. Їх проводять просто неба в урбан-саду, розташованому у дворі колишнього комбайнового заводу. Найцікавіше відбувається вже у темряві. Для опери «takeoff» сценою служить фасад обласного драмтеатру.

Кілька вистав заплановано в всередині театрі. Там пильнують, аби гості дотримувались карантинних норм.

Завершується фестиваль вертикальним концертом. Замість глядацької зали —балкони готельних номерів. Сама сцена — на паркінгу внизу. Нарешті і виступ «ДахаБраха», який напередодні зірвався через негоду. 

За приблизними підрахунками, на фесті побувало  тисячі людей. Через те, що Херсон знаходиться у «зеленій зоні», цими вихідними тут провели ще 2 фестивалі  та ще й всеукраїнські спортивні змагання. На наступні вихідні — запланований міжнародний театральний фестиваль.

ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *