Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні проводитимуть профілактику від коронавірусу у транспортних засобах

Сьогодні, 28 лютого 2020 року, під час засідання чергової ХХХІІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання, Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА наголосив, що в області наразі посилено заходи безпеки, у зв’язку із поширенням коронавірусу. Як зазначив Віктор Короленко, поки що, жодного підтвердженого випадку зараження на території України не виявлено. Проте найголовнішим наразі є не допустити попадання коронавірусу на територію Херсонщини та максимально убезпечити потрапляння хворих на коронавірус в нашу область.

Віктор Короленко:

«Ми вже надали відповідне розпорядження до автоперевізників, щоб на кінцевих маршрутах оброблялися поручні у транспортних засобах, які перевозять людей. У школах дитячих садках будуть ставитися спеціальні килимки, які оброблятися спецзасобами і обов’язково будуть оброблятися дверні ручки. Це важливо, адже сам вірус поза межами організму не стійкий і довго він не протримається. Потрібно проводити профілактику: провітрювання приміщень, вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів. Це банальний метод, але найбільш дієвий».

Крім того, за словами Віктора Короленко, із міста Дніпро буде доставлено медичні засоби, якими буде забезпечена Обласна інфекційна лікарня та інші заклади охорони здоров’я в області.
Вже найближчим часом Херсонщина отримає тести для виявлення коронавірусу, які будуть знаходитися в Обласній інфекційній лікарні.

Також наказом Департаменту виділено два автомобілі екстреної медичної допомоги, які обладнані відповідним киснем. Автомобілі будуть виїжджати виключно за хворими з підозрою на коронавірус.

Для інформування населення наразі Херсонським центром громадського здоров’я видано 5 тисяч примірників, де розписано як убезпечити себе від можливого зараження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *