Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні прикордонники пройшли священний ритуал

Священний ритуал прийняття військової присяги як клятви воїна на вірність своєму народові, існує з давніх-давен. Ще у IX ст. вступаючи до дружини, воїни клялися князеві у своїй вірності, і після цього дружинники вважалися побратимами. Славні бойові традиції і досі зберігаються у прикордонному відомстві.

Так сьогодні, в управлінні Херсонського прикордонного загону в урочистій обстановці 12 військовослужбовців, які нещодавно вступили до лав прикордонної служби склали присягу на вірність народу України. Попереду на них чекає 3-місячна підготовка у Навчальному центрі Державної прикордонної служби України де вони отримають усі необхідні знання та практичні навички для служби на кордоні. Нова система підготовки новобранців формує нову генерацію сучасного прикордонника.

Чи не щодня до окремого регіонального центру комплектування звертаються молоді люди з бажанням долучитися до почесної справи охорони державного кордону. Найкращі з них поповнюють лави Держприкордонслужби, яка цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення та є соціально відповідальною установою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *