Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні привітали пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ

На святі були присутні декілька поколінь правоохоронців, начальник ГУНП в Херсонській області Олександр Прокудін та Голова Херсонської обласної організації ветеранів та пенсіонерів ГО «Асоціація ветеранів та пенсіонерів МВС України» Валерій Літвін.

Валерій Валерійович привітав всіх присутніх зі святом та висловив вдячність ветеранам та пенсіонерам ОВС за багаторічну професійну діяльність, наполегливу працю, за гідний приклад та учать у вихованні молодого покоління правоохоронців, а також за активну життєву позицію.

Валерій Литвин

Почесними грамотами від Голови Херсонської обласної організації ветеранів та пенсіонерів ГО «Асоціація ветеранів та пенсіонерів МВС України» за добре поставлену організаторську і практичну роботу щодо соціального захисту ветеранів та пенсіонерів, активну участь ветеранів у вихованні молодих працівників ОВС нагороджено:

Каховську первинну ветеранську організацію Херсонської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України», Бериславську первинну ветеранську організацію, Генічеську первинну ветеранську організацію, Скадовську первинну ветеранську організацію та Первинну ветеранську організацію Херсонського юридичного інституту Херсонської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України». 

Також Валерій Літвін особисто відзначив пам’ятними нагородами начальника ГУНП в Херсонській області Олександра Прокудіна та керівника «General Voice» Олексія Пономарьова.

«Вдячний начальнику ГУНП в Херсонській області Олександру Сергійовичу Прокудіну за приділений час та увагу пенсіонерам і ветеранам», — наголосив Валерій Валерійович.

Для всіх присутніх цей захід став чудовою можливістю поспілкуватися з товаришами по службі, поділитися спогадами, а також заслухати  відомі пісні у виконанні гурту «General Voice».

Честь і слава пенсіонерам та ветеранам Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України!

Єдиний щит

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *