Середа, 28 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні в Дніпро випустили молодь стерляді та російського осетра

Під час зариблення р. Дніпро, в районі Гідропарку Корабельного району  Херсона, що здійснювалось з 1 по 8 липня 2020 року за рахунок державного бюджету державною установою  «Виробничо-експериментальний Дніпровський осетровий завод ім. академіка С.Т. Артющика» до водойми вселено 1 399 973 екз. молоді стерляді, середньою наважкою близько 4,09 грамів/екз. загальною вагою 5731 кг та 151 564 екз. молоді російського осетра, середньою наважкою близько 3,1 грамів/екз. загальною вагою 470 кг.
Вселення проводилося відповідно до Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, затвердженого наказом Мінагрополітики від 07.07.2012 № 414.
Контроль за процесом вселення та охорону місць вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області. Також у заході взяли участь представники Херсонської державної адміністрації та Державної екологічної інспекції у Херсонській області.
Закликаємо громадян брати участь в охороні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення, і своєчасно повідомляти про порушення за номером «гарячої лінії» відомства: (050) 012-35-73.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *