Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбудеться марш за тварин

За ініціативи гуманістичного руху UAnimals у Херсоні відбудеться головна зоозахисна подія України, яка стартуватиме, у неділю, 5 вересня, о 12:00 на перехресті вулиць Суворова і Воронцовскої.

Щороку Всеукраїнський марш за тварин об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Організатори звертаються до учасників:
– Марш за тварин проводиться з дотриманням усіх карантинних норм – не забувайте брати з собою маски та зберігати дистанцію.
– Просять не брати з собою тварин, які можуть стресувати в натовпі. Утримайтесь від того, аби приносити котів та інших тварин. Собаки легше переносять велику кількість людей, але враховуйте індивідуальний характер і потреби тварини.
– Якщо ви приходите на марш із собакою, візьміть воду для неї, а також пакети для прибирання.
– Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною і зоозахисною, але не політичною акцією, тому просять учасників утриматися від партійної символіки та лозунгів.

Нагадаємо, що зоозахисна ініціатива була створена у 2016 році громадським активістом Олександром Тодорчуком. 15 жовтня 2017 року за ініціативи UAnimals вперше відбувся Всеукраїнський марш за права тварин одночасно у 17 містах України, в тому числі у Києві, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Дніпрі та Маріуполі. За данними ЗМІ, лише на марш у Києві завітало понад 5000 людей. Таким чином акція стала наймасштабнішою зоозахисною подією у Східній Європі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *