Середа, 23 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбудеться великий покіс трави

Херсонська міська рада

Сьогодні, 18 травня 2021 року, на нараді під головуванням голови інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Олени Мазур з головами районних у місті рад, представниками комунальних підприємств та підрядних організацій  департаменту міського господарства,  а також з головами ОСББ йшлося про пришвидшення робіт, що стосуються міських покосів, та підвищення якості прибирання у місті. Про це повідомили у пресслужбі Херсонської міської ради. 

Міський голова Ігор Колихаєв під час своїх традиційних об’їздів міста виявив ряд недоліків, які необхідно усунути найближчим часом у Херсоні, і звернув увагу Інспекції на ці проблеми. Тож під час наради було напрацьовано новий план виконання робіт. Олена Мазур надала присутнім всі необхідні інструкції щодо цього.

«Вирішила взяти ситуацію під свій контроль. Розробляємо новий графік покосів, визначаємо об’єм територій для прибирання, аби у місті не залишилося білих плям, а також наводимо лад з кількістю працівників та вартістю покосів», – прокоментувала наступні дії Олена Мазур.

А також вона зауважила, щоб вирівняти ситуацію, на суботу заплановано великий одночасний покіс у місті всіх зелених зон.

«А через 10 днів відбудеться тендер і місто увійде у головний графік робіт,»- підкреслила вона.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *