Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбудеться засідання ООН

7 грудня 2019 року о 10-00 у Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. О. Гончара відбудеться засідання ООН, а точніше її Модель, у якій візьмуть участь активні жителі регіону, що пройшли попередню реєстрацію та відбір.

Участь в Моделі ООН дозволить кожному відчути себе делегатом ООН, дізнатися як працює ця глобальна міжнародна організація, покращити дебатні навички, дізнатися цікаву інформацію та історію про 15 інших країн і обговорити важливі світові питання.

В цій грі є свої правила та процедури. Також є обмеження – спілкування в рамках дипломатичного етикету. Кінцева мета – прийняття резолюцій. На моделі ООН делегати абстрагуються від особистої точки зору і відстоюють офіційну позицію країни, яку вони представляють.

Організаторами заходу виступають ХМІГ Кип’яток, управляння молоді та спорту Херсонської міської ради та ХОЦ “Успішна жінка”.

Модель ООН – освітня рольова гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні питань, які стоять на порядку денному в ООН. На прикладі роботи різних органів організації, учасники дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *