Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбулася акція проти жорстокого поводження з тваринами


24 липня 2020 року у Херсоні на вулиці Суворова відбулася соціальна акція «Без прикрас» за підтримки 
патрульної  поліції Херсонської області спільно з ініціативною групою “А що зробив ти?” та ГО «Зоозахист Херсонщини».

До акції долучились і представники Херсонської міської лікарні ветеринарної медицини: її керівник Максим Лехкодер і провідний лікар ветеринарної медицини відділу протиепізоотичної роботи Оксана Кононенко.

У рамках акції відбулася фотовиставка врятованих тварин. Окрім цього, кожен бажаючий міг знайти собі чотирилапого друга.

Представники Херсонської міської лікарні ветеринарної медицини відповідали на запитання херсонців щодо догляду за тваринами, їх вакцинації, для чого стерилізувати безпритульних собак і кішок тощо. Також обговорена подальша співпраця з організаторами акції.

– У нас були випадки, коли небайдужі люди приносили безпритульних тварин, яких їм підкинули або їх знайшли просто на вулиці. Ми їх оглядаємо та надаємо рекомендації щодо утримання. Жорстоке поводження з тваринами, на жаль, є актуальною проблемою. Але вирішувати її треба комплексно, об’єднавши зусилля різних інстанцій та організацій, – зазначив керівник Херсонської міської лікарні ветеринарної медицини Максим Лехкодер.

За матеріалами пресслужби Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *