Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбулася прем’єра фільму «Розірви коло»

 
насильство

У Херсоні відбулася прем’єра документального фільму «Розірви коло», тема якого стосується домашнього насильства.

Насильство щодо жінок та дівчат – одне з найпоширеніших порушень прав людини у світі. Кожна п’ята жінка в Україні протягом життя зазнала фізичного та/або сексуального насильства. Також, за дослідженнями та опитуваннями UNFPA Україна, кожен четвертий українець допускає, що фізичне насильство можна виправдати, а половина населення не розуміє, що таке економічне та психологічне насильство. Велика роль у вирішенні проблеми домашнього насильства належить просвітницько-інформаційній роботі.

“Сьогодні ми презентуємо фільм, знятий Фондом ООН у галузі народонаселення. Одна із героїнь – херсонка, тому, очевидно, що багато матеріалу увійшло сюди саме із нашого міста”, – прокоментував директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антон Єфанов.

Секретар міської ради Галина Лугова, вітаючи гостей прем’єри, зазначила, що у Херсоні наразі працює один із кращих притулків для постраждалих від домашнього насильства.

“Зараз ми думаємо над тим, як розширити межі цього притулку. Сьогодні ж від імені міського голови Ігоря Колихаєва дозвольте подякувати Національній поліції та Патрульній поліції за тісну співпрацю у напрямку захисту постраждалих від насильства. Давайте разом зробимо так, аби відсоток тих, хто потребує допомоги зменшився”, – підкреслила Галина Лугова.

Якщо ви зіштовхнулися з насильством, зверніться на:

  • Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства – 116-123 (з мобільного), 0 800 500 335 (зі стаціонарного);
  • Урядову гарячу лінію протидії домашньому насильству – 1547;
  • Гаряча лінія протидії домашньому насильству в Херсоні – 0 800 307 730.

Пресслужба Херсонської міської ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *