Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбулись змагання з вейкбордингу

У Херсоні завершився другий етап змагань з вейкбордингу. Учасниками стали 12 спортсменів з Херсона, Скадовська та Одеси.

Такі змагання у Херсоні відбуваються втретє, розказує організатор Євген Кулешов. Цього разу учасники змагаються у п’ять етапів. Перший відбувся у червні. Завершальний, де і визначать переможця сезону, буде у жовтні:

“Це воднолижний вид спорту – кабельний вейкбординг. Він третій рік у нас в Херсоні. Ми проводимо серію змагань кубку Херсона. Наразі завершуємо другий етап змагань”.

Учасник з Одеси Сергій Білецький минулого року став переможцем. Чоловік говорить, вейбординг – його хобі, яке дозволяє розслабитися після роботи:

” Це – моє хобі. Оскільки я працюю фотографом, це така творча професія, відповідно, мені потрібно якось відпочивати від тієї професії, де ти багато часу проводиш за комп’ютером. Для мене це – ідеальний вид спорту, де я можу насолодитися чудовим місцем та класною компанією. Я катаюся четвертий сезон. Це не професійно, просто для себе, мені подобається вода та акробатика”.

Переможницею минулорічних змагань стала і Мирослава Сперчун. У цьому спорті дівчина 2 роки.

“Захотіла спробувати і в мене вийшло. Сьогодні (5 липня -ред.) потягнула ногу, трохи боліло, але впоралася із дистанцією”, – говорить Мирослава.

Оцінює виступи учасників суддя із Дніпра Станіслав Ожиганов. Каже, рівень майстерності порівняно із минулим роком значно зріс.

Учасник, який стане переможцем сезону, каже Євген Кулешов, отримає сертифікат на безлімітне катання на весь наступний рік.

Суспільне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *