Середа, 16 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбувся мітинг на підтримку Владислава Мангера

Сьогодні ввечері, 18 червня 2020 року, десятки людей зібралися на площі Свободи, аби мирною акцією підтримати голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який є  підозрюваним у справі про напад на чиновницю Катерину Гандзюк.

Учасники мітингу кажуть, що Мангера було незаконно  доставлено прямо із лікарні Херсона до Печерського районного суду Києва. Свавіллям вони вважають також й те, що голову обласної ради насильно відвезли у СІЗО СБУ та тримають під вартою в залі засідань, хоча згідно з законом, він не є затриманим.

Вимагати справедливості сьогодні прийшли активісти, а також депутати обласної та міської ради.

Віктор Деркач, депутат Херсонської обласної ради, сподівається на справедливий розгляд справи.

 

 

Валентин Сух, депутат Херсонської міської ради каже, що просто лякає те беззаконня, що наразі коїться в країні. Адже якщо такі неправомірні дії застосовують до голови обласної ради, то що казати про пересічних громадян.

 

 

Окрім того, що Владислав Мангер займає одну з ключових посад в області, він є активним спортивним діячем. Тож сьогодні підтримати свого колегу та наставника прийшло  чимало спортсменів.

 

 

Інна Усачова, голова Херсонської народної “Сомооборони” вважає, що ситуацію, яка наразі склалася, можуть використовувати для дестабілізації в регіоні.

 

 

Під час акції виступив також  Максим Дунаєв, представник адвокатського об’єднання “Константа”.

 

 

На завершення мітингу було зачитано звернення від депутатів Херсонської обласної ради до президента України, прем’єр-міністра, голови ВРУ, генерального прокурора та голови СБУ з вимогою забезпечити неупереджений та відкритий розгляд справи.

 

Катерина Чобітько 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *