Вівторок, 2 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбувся парад «Мельпомени» на воді

На Херсонщині триває театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». 
Юні спортсмени на байдарках, каное, човнах, вітрильниках та студентський оркестр на прогулянковому судні дивували херсонців та гостей міста, які вчора, 12 вересня 2020 року, прийшли на головну набережну обласного центру.

Цьогоріч відомий не лише на Херсонщині XXIІ театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» через карантинні обмеження проходить у досить незвичному форматі – усі вистави та заходи відбуваються просто неба. Отож і традиційну карнавальну ходу, аби уникнути масового скупчення людей, замінили на достойну альтернативу – водну фестивальну регату. 

Варто зазначити, що театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» уже протягом 22 років збирає на Херсонщині найкращі театральні колективи всієї України. Участь у ньому беруть також закордонні трупи. Цього року «Мельпомена Таврії» проходить з 10 по 13 вересня за участю 11 театральних колективів з Херсона, Миколаєва, Одеси, Харкова, Маріуполя та Києва. За попередній 21 рік існування фестивалю на його сценах зіграно 436 вистав за участі 212 театрів, представлено 98 міст та 18 країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *