Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні відбувся «Різдвяний сніданок» з етикету

різдвяний сніданок

26 грудня 2021 року у ресторані готелю «Диліжанс» відбувся перший «Різдвяний сніданок» з етикету з пані Елеонорою, головною редакторкою «Першого регіонального» телеканалу.

«Журналістика – це моя професія, а моє хобі – етикет. Цю тему я досліджую ще зі студентських років. Етикет – це сукупність правил поведінки, без яких ваше культурне і матеріальне зростання не можливе. Етикет не обмежується лише правилами поведінки за столом, це загальні правила поведінки, які визначають форми спілкування людей в самих різних життєвих ситуаціях», – зазначила Елеонора Гуськова.

На початку заходу пані Елеонора розповіла про історію тосту та як правильно його виголошувати.

різдвяний сніданок

Оскільки захід відбувся в період різдвяно-новорічних свят, говорили і про мистецтво дарувати подарунки.

різдвяний сніданок

Серед гостей заходу – багато відомих особистостей міста. Радник голови Херсонської обласної ради, меценат Садіяр Мамедов поділився, з якими подарунками їздить в інші країни на ділові зустрічі.

«В таких випадках завжди презентую нашу країну: дарую рушники, вишиванки, вироби, що створюють наші майстри. Саме через таку символіку жителі інших країн дізнаються про нас, нашу культуру», – розповів Садіяр Мамедов.

Під час зустрічі чоловіки практикувалися казати жінкам компліменти, а жінки, в свою чергу, приймати їх.

різдвяний сніданок

різдвяний сніданок

На завершення сніданку відбувся розіграш брендових календарів на 2022 рік Тигра від «Першого регіонального» телеканалу.

різдвяний сніданок

Також розіграли подарункові сертифікати і від спонсорів заходу. Власниця квіткарні «Je t’aime» Юлія Руденко подарувала учасниці сертифікат на букет. Стилістка зачісок Маргарита Фарваті – дві святкові зачіски. Психолог Оксана Гарболинська – консультацію-гру, під час якої можна виявити істинні бажання жінки. Садіяр Мамедов виставив на розіграш два сертифікати на безкоштовне відвідування салону краси «Белуччі».

сертифікати

Крім того, посмішки учасників тепер будуть білосніжними – кожен отримав безкоштовну чистку зубів від керівниці стоматологічного центру «Мclinic» Ірини Кожевнікової.

різдвяний сніданок

До речі, атмосфера заходу надихнула гостей на поетичні читання. Флористика Юлія Руденко зачитала власний вірш, а херсонець Роман Плетньов продекламував рядки Ахматової.

різдвяний сніданок

Елеонора Гуськова зазначила, сніданки з етикету відбуватимумься й надалі. Адже бути вихованою і ввічливою людиною – це завжди тренд. Наступна зустріч запланована на 16 січня 2022 року. З питань бронювання місць телефонуйте +380 (99) 348 90 31.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *