П’ятниця, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків

У Херсоні біля меморіального комплексу «Калина долі» відбувся мітинг-реквієм у пам’ять правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків та які полягли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Віддати шану полеглим правоохоронцям прийшли керівництво та працівники обласного главку поліції, батьки, дружини та діти загиблих, а також представники духовенства. Під виконання Гімну України присутні згадали історію і велич українського народу, його захисників та важкий шлях до незалежності.

– Сьогодні до меморіального комплексу прийшли ті, для кого колокол пам’яті скорбно лунає щодня, а не лише у визначені дати. Але без цих важливих церемоній вшанувань немає майбутнього і немає осмислення ролі особистого подвигу і вчинку. Перегортаючи сторінки книги пам’яті, ми згадуємо імена і життєвий шлях тих, хто пішов у вічність. На гранітних плитах меморіального комплексу викарбувано 56 імен правоохоронців Херсонщини, які не повернулися зі служби додому, – зазначив начальник Головного управління Національної поліції Херсонської області Олександр Прокудін. – Вічна пам’ять нашим колегам і побратимам, які ціною свого життя стали на захист громадян, закону, справедливості та територіальної цілісності нашої держави.  

Згадали полеглих у своїх промовах і голова Херсонської обласної організації профспілки атестованих працівників ОВС Олександр Кузнєцов, який 42 роки працював пліч-о-пліч зі справжніми офіцерами та професіоналами своєї справи. А мати загиблого Романа Набєгова, пані Оксана, розповіла про подвиг свого сина та його побратимів, які героїчно загинули під час виходу т.зв. зеленим коридором з Іловайського котла.

Священнослужитель провів поминальну панахиду за загиблими правоохоронцями. Їх світлу пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

Честь і право покласти квіти до світлин загиблих правоохоронців надали працівникам роти патрульної поліції особливого призначення «Херсон». Саме цей батальйон у кінці серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла втратив 9 побратимів.

Під гул поліцейських сирен салютна група поліції провела триразовий постріл в повітря, вшанувавши світлу пам’ять своїх загиблих колег.

Вічна пам’ять героям, низько вклоняємось перед подвигом полеглих!

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *