Середа, 23 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні вшанували пам’ять жертв політичних репресій


Сьогодні, 16 травня 2021 року, в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

Кількість жертв політичних репресій в Україні не піддається підрахунку – це неймовірні цифри. Терор і репресії вразили майже всі верстви українського населення: науковців, політиків, військових, священників, представників культури, селянство.  

Тоталітарна система застосовувала варварські методи розправи, руйнуючи тисячі доль і перетворюючи тисячі людей на таборовий пил. 

У цей день, біля пам’ятного знаку, встановленого на честь жертв тоталітарного режиму, зібралося керівництво області та посадовці місцевих органів виконавчої влади. Присутні поклали квіти та вшанували пам’ять жертв хвилиною мовчання.

Довідково. День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *