П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні ввели проїзд у громадському транспорті за спецперепустками

Щоб зупинити поширення коронавірусу в Херсоні, у місті впровадять жорсткі заходи. До кінця карантину громадський транспорт буде перевозити лише певні категорії пасажирів, які визначені в постанові Кабміну. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков.

Це означає, що у транспорті будуть перевозити лише працівників тих сфер, які забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, це працівники медичних установ, продуктових магазинів, банків, сфери енерго- і водозабезпечення, працівники соціальних служб, прокуратури та інших установ, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня № 255. Водії і пасажири спецтранспорту повинні бути у засобах особистого захисту — це респіратори, маски. У транспорті можуть перевозити таку кількість пасажирів, скільки сидячих місць у транспорті. 

Для проїзду в транспорті усі пасажири повинні мати при собі документ, що посвідчує особу, а також посвідчення медичного або соціального працівника, чи довідку з місця роботи.

Найближчим часом міська влада обіцяє для відповідних категорій громадян розробити спецальні перепустки, без яких їх не пускатимуть до громадського транспорту. Для того, аби отримати таку перепустку, керівник підприємства має заповнити форму за посиланням.

“Також хочу зазначити, що станом на 7 квітня витрачено перші 2 мільйони 300 тисяч гривень бюджетних коштів для боротьби з коронавірусом.На ці гроші закуплено тест-системи, лікарські та дезінфікуючі засоби, антисептики, засоби індивідуального захисту та кисень для міських лікарень. Це лише перші кошти.Наголошую, що всього з бюджету на боротьбу з коронавірусом виділено 57 мільйонів гривень.”, – підкреслив Ігор Козаков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *