Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні вирішують питання затопленої підземки на території річкового порту

перехід

У Корабельному районі на території річкового порту знаходиться підземний перехід, яким користуватися не можна, бо він постійно затоплений і є своєрідним «сміттєзвалищем». Дачники та відпочивальники вимушені перетинати залізничні колії, кожен раз наражаючись на небезпеку. Ця проблема виникла не зараз – містяни вже багато років домагалися від попередньої влади розв’язання питання.

Як повідомили у пресслужбі Херсонської міської ради, відбулося з цього питання виїзне засідання комісії, до складу якої ввійшли представники управління капітального будівництва Херсонської міської ради, управління транспортної дорожньої інфраструктури та зв’язку департаменту міського господарства Херсонської міської ради, Корабельної районної у місті ради, АСК «Укррічфлот», АСК «Укррічпорт», МКП «ВУВКГ м. Херсона», Херсонської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці, ДП «Херсонський морський торговельний порт».

Розглядалося питання про можливість створення безпечного переходу на Одеській площі для містян. Складено акт і прийнято рішення щодо звернень до «Укррічфлот», «Укрзалізниці», ДП «Херсонський морський торговельний порт», департаменту міського господарства Херсонської міської ради стосовно надання допомоги в межах повноважень по забезпеченню безперешкодного та безпечного переходу.

Робота над вирішенням проблеми триватиме.

 
Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *