Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні запрацювали фонтани

З 12 травня 2020 року у Херсоні запрацювали п’ять фонтанів: “Світловий”, “Ювілейний”, “Лілея”, пішохідний фонтан на бульварі Мирному та фонтан «ЦКБ» у сквері ім. Пушкіна, який минулого літа відкрили після капітального ремонту. Щоправда, фонтан на міській набережній по проспекту Ушакова цьогоріч обіцяють відкрити пізніше – його капітальний ремонт затягнеться приблизно до середини червня. Про це повідомили у прес-службі Херсонського Водоканалу.

На всіх фонтанах Херсонводоканалом встановлено електрообладнання та насосні агрегати, здійснено чистку, дезінфекцію та косметичний ремонт чаш, відновлено пошкоджені конструктивні елементи, а також наведено лад на прилеглій території. Всі зазначені роботи здійснюються коштом міського бюджету.

Цього року на утримання міських фонтанів у бюджеті передбачили 1 мільйон 70 тисяч гривень. Ще 400 тисяч очікують на електрику для фонтанів на найближчій сесії міської ради.

Передбачається, що вже відремонтовані та запущені в роботу фонтани працюватимуть з травня по вересень щоденно, крім понеділка, з 10.00 до 20.00-21.00. Особливий режим роботи – у фонтанів з підсвічуванням – зокрема, «Ювілейного» та на бульварі Мирному, де підсвічування вмикатимуть з 20.00 до 21.00.

Отже 5 місяців року міські фонтани будуть тішити херсонців та гостей міста грою водяних струменів та приємним шепітом води!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *