П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні запрацювали нічні клуби попри карантинні обмеження

До редакції «Першого регіонального» звернулися обурені херсонці, які надіслали відеозаписи з вечірок, що відбулися у місті цими вихідними з чисельними порушеннями карантинних вимог.

Так у першу ж суботу, 16 травня 2020 року, після послаблення карантину, у деяких закладах Херсона відбулися масові гуляння. Нічні клуби, мабуть, сприйняли послаблення карантинних обмежень, як офіційне завершення карантину та відкрили сезон 2020.

 

Поновив свою роботу нічний клуб «Шаде», де, судячи з відео, натовп відвідувачів не притримувався дистанції. А напівоголені танцівниці клубу та діджей нехтували масочним режимом. У захисних масках були лише офіціанти та деякі охоронці. До того ж, величезне скупчення людей танцювало не під відкритим небом, а у закритому приміщенні.

 

Гучна вечірка відбулася й у фєшн-кафе «Зефір». Люди також не дотримувалися дистанції та ряду обмежень, але щоправда танцювали на літньому майданчику на вулиці.

 

За коментарем ми звернулися до прес-служби Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області. Нам повідомили, що такі дії порушують Постанову Кабінету Міністрів України, згідно з якою проведення масових заходів до 22 травня 2020 року в країні заборонені. Також нам пояснили, що минулого тижня комісія проводила рейди в закладах Херсона, фіксувала незначні порушення та роз’яснювала підприємцям карантинні вимоги. Звісно, такі рейди відбувалися вдень, а ось насичене нічне життя закладів залишилося поза увагою. Представники Держпродспоживслужби повідомили про порушення до Головного управління Національної поліції у Херсонській області, які, в свою чергу, мають притягнути винних до відповідальності.

Як зазначила Тетяна Пшонь, речниця Національної поліції у Херсонській області, отримані відеозаписи наразі передано до Дніпровського відділу поліції для складення адміністративного протоколу, передбачуваного ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». За результатами розгляду протоколу суддею, порушникам може загрожувати штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Катерина Чобітько 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *