Четвер, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

У херсонській бібліотеці реєструють на іспит з рівня володіння державною мовою

іспит

 

10 січня 2022 року о 18:00 у Херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара розпочнеться реєстрація на іспит з рівня володіння державною мовою. Перші іспитові сесії відбудуться 11 січня.

Про це йдеться на сайті Херсонської міської ради.

Якщо претендент через поважну причину не може з’явитися на іспит у визначений час, він повинен заздалегідь залишити у своїй заяві коментар з проханням скасувати її, щоб мати можливість повторно зареєструватися на іспит. Детальний алгоритм зміни дати та часу іспиту і скасування заяви міститься за посиланням. Якщо людина не з’явилася на іспит відповідно до поданої заяви, повторно скласти його вона зможе через 4 місяці.

Через карантинні обмеження претенденти зобов’язані мати при собі один із документів, які підтверджують наявність щеплення, одужання від коронавірусу чи ПЛР-тест.

Нагалаємо, Верховна Рада 25 квітня 2019 року ухвалила закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Президент підписав його 15 травня 2019 року.

З 16 липня 2021 року для вступу на державну службу необхідно подавати сертифікат про рівень володіння державною мовою. Отримати сертифікат можна буде за результатами саме цього іспиту.

Основне призначення спеціального іспиту – виявити рівень володіння українською мовою особами, які претендують на обрання чи призначення на посади й зобов’язані застосовувати українську мову під час виконання службових обов’язків.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *