Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У Херсонській області туристку вкусив смертельно небезпечний павук

У Херсонській області отруйний павук вкусив туристку з Києва, яка відвідувала “українські Мальдіви” – острів Джарилгач.

32-річна жінка прибула до Скадовська, а звідти вирушила на острів і вирішила прогулятись босоніж по місцевому піску. Жінка не помітила павука і наступила на нього, одразу ж відчула різкий “вогненний” біль, який характерний для реакції на отруту комахи. Її довелося негайно евакуювати назад до Скадовська, де її доправили до районної лікарні.

В Херсонській області щоліта  фіксують по кілька атак отруйних павуків на людей. Причому здебільшого люди страждають внаслідок власної необережності. Часом каракурти можуть пробиратися до осель, курортних будиночків та господарчих будівель, тож вхідні двері й вікна в них треба захищати протимоскітною сіткою.

Держслужба з надзвичайних ситуацій в Херсонській області відзначає, що небезпека павука для людини дуже залежить від віку останньої. Більш вразливим для отрути є організм літніх людей і маленьких дітей. Незалежно від тяжкості стану всі постраждалі від укусу павука підлягають обов’язковій госпіталізації.

Рятувальники радять до прибуття лікарів покласти потерпілого і не дозволяти йому рухатися, вкушену кінцівку підняти і обкласти холодом. Полегшує стан пиття води кімнатної температури. Сироватка проти отрути каракурта існує, але вводити її потрібно під контролем лікаря.

ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *