Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

У Херсонській облдержадміністрації відкрили “Щоденник художника”

виставка

Побачити внутрішній світ художника, його емоції та переживання можна тільки подивившись на твори автора. Такої думки талановитий херсонський митець Віталій Ракович. Сьогодні в облдержадміністрації відкрили його виставковий проєкт “Щоденник художника”. 

Виставка організована Херсонський обласним музеєм імені Шовкуненка в рамках виставкового кураторського проєкту “Мистецтво на зламі тисячоліть”, націлений підтримати та популяризувати творчість митців Херсонщини.

картина

Художник представив присутнім на виставці понад 30 своїх робіт, переважно написаних в жанрі натюрморту або портрета. Однак, їх всіх об’єднує бажання автора змалювати в сюжетах своїх картин яскраві миттєвості людського життя.

Своїми враженнями після перегляду виставки картин поділився очільник Херсонщини Сергій Козир: “Приємно бачити в стінах облдержадміністрації яскраве та життєрадісне мистецтво, сповнене емоціями. Картини художника справляють гарне враження, адже вони створюють позитивний настрій та апелюють до наших почуттів”. 

Сергій Козир

Сам автор робіт розповів, що малюючи свої картини він передає через пензель власне бачення прекрасного. Це світ художника з його емоціями, який він відтворює на полотні. 

“Картина – це портал до спогадів, шлях від позитивних вражень до переживань, самоусвідомлення та переоцінки цінностей.  Добре, коли твір “працює”, передаючи певні сенси – утвердження людяності, необхідності любові, добра”, – зазначив Віталій Ракович.

Додамо, що в рамках проєкту “Мистецтво на зламі тисячоліть” вже другий рік у стінах облдержадміністрації та облради експонуються різні виставки: з колекції музею, херсонських художників, учнів художньої школи, студентів творчих факультетів вишів.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *