Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Херсонському державному аграрному університеті відбулося об’єднання науки та бізнесу

У Херсонському державному аграрному університеті днями відбувся захід, приурочений налагодженню співпраці між Херсонською обласною організацією Спілки економістів України та Херсонським державним аграрним університетом.

Голова Херсонської обласної організації Спілки економістів України Андрій Яценко та проректор Херсонського державного аграрного університету Олександр Аверчев підписали угоду про співпрацю та обговорили спільне майбутнє.

Олександр Аверчев:

«Підписання договору із громадською організацією є знаменною датою, тому що саме через такі організації ми можемо донести інформацію до товаровиробників про здобутки наших науковців, а також студентів. Завдяки такій співпраці наші представники будуть на форумах виступати і буде можливість більше впроваджувати у виробництво наші наукові досягнення».

За словами Андрія Яценко, обов’язковою метою співпраці є розробка стратегії розвитку Херсона.

Андрій Яценко:

«Стратегію розвитку Херсона плануємо розробити з урахуванням величезних потенціальних можливостей аграрного університету, науковців, студентів і міжнародних зв’язків університету. І я впевнений, що наша співпраця буде не тільки в економічній та науковій сфері, а найголовніше вона допоможе реалізувати всі проєкти: наукові, технічні, інноваційні, як у Херсоні, так і в області, та в Україні».

Підприємці, викладачі, студенти та громадськість об’єднали потенціал задля підвищення ефективності господарювання та матеріального добробуту населення Херсонщини. У цей день до спілки приєдналися 23 вчених аграрного університету.

Вікторія Гавренкова, заступник голови обласної організації Спілки економістів України:

«Бізнес має йти в ногу з наукою. Адже без науки ми не зможемо досягти тих результатів, які будуть економічно вигідними для нашого міста, області та України».

Майбутня співпраця підприємців і фахівців агропромислової галузі, спільна їх участь у міжнародних заходах мають принести позитивний розвиток і зміни для регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *