Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У Херсонському драмтеатрі білети на прем’єру розпродали за день

Найближчим часом навряд чи можна буде відвідати Італію, Францію або Грецію, але вже наприкінці травня херсонці зможуть відчути колоритну атмосферу цих країн у Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша. Варто зазначити, що зустріч глядача з акторами відбудеться не на великій сцені, а на території спеціально облаштованого подвір’я.

Сьогодні, 18 травня 2020 року, саме на його території директор театру Олександр Книга зустрівся з журналістами і розповів, як театр виходитиме з коронавірусного карантину і чим дивуватиме глядача.

Наразі на свіжому повітрі тривають репетиції під супроводом оркестру, готується до відкриття нова локація – сцена “Театральний дворик”, яка розташована на внутрішньому подвір’ї театру, схована від зайвих поглядів і має затишну атмосферу для відпочинку просто неба. Майданчик розрахований на 70 глядачів, але, як обіцяють організатори, відповідні карантинні обмеження при відкритті обов’язково будуть враховані.

23 і 24 травня 2020 року о 19:00 відбудеться прем’єра музичної програми «Amoremio – Італія!». У цей вечір глядачі перенесуться у Італію: у чарівну атмосферу неповторної країни, запальні ритми італійських мелодій та відчують пристрасні емоції.

Олександр Книга:

«Задум створити театральний дворик ми виношували вже давно, адже наше місто багато чим пов’язано з Італією. Ми облаштували відповідні декорації, посадили квіти, щоб наблизити глядача до атмосфери тих країн. Це буде новий досвід сприйняття театрального мистецтва».

Олександр Книга зазначив, що глядач настільки засумував за театром, що білети на перший день прем’єри були викуплені у день їх надходження у продаж. Але не варто засмучуватися, адже показ італійської програми відбудеться ще й у червні. Крім того, на перший місяць літа заплановано прем’єру французької музичної програми, під час якої глядач зможе побачити один із знакових символів столиці Франції – Ейфелеву вежу.

Звісно, на театральному дворику зіграють й інші вистави з репертуару театру, з датами проведення яких глядач може ознайомитися на сайті театру.

Також творчий колектив готує ще багато прем’єр, які відбудуться у лісовому театрі на території комплексу зеленого туризму “Чумацька криниця”. 

Олександр Книга:

«На свято Івана Купала плануємо показ вистави «Сон у літню ніч», яка передбачає кілька локацій у лісі, і глядачі пересуватимуться ними. До нас таких театральних експериментів ніхто не влаштовував, тому сподіваємося, що приємно вразимо глядача».

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *