Вівторок, 19 СічняПерший регіональний
Shadow

У Херсонському драмтеатрі відбудеться прем’єра – колоборація від братів Капранових і режисера Сергія Павлюка

У Херсонському обласному театрі ім. Миколи Куліша з нагоди Міжнародного жіночого дня на глядача очікує сюрприз – прем’єра вистави «Територія жінки» за участі братів Капранових.

Херсонські глядачі познайомляться із таким жанром, як еротична поезія. Ще у 2011 році Брати Капранови видали поетичну збірку «Ніч еротичної поезії», яка, до речі і наштовхнула їх на створення п’єси  з такою ж назвою. Втілити давно задумане на сцені допомагає  головний режисер драмтеатру Сергій Павлюк.

Як розповідають Дмитро і Віталій  Капранови, на сцені театру Куліша відбудеться зіткнення двох світів – жіночого і чоловічого. Вони створили двох жінок – цинічну та романтичну, які розкажуть про свої потаємні фантазії. Головні жіночі ролі  зіграють заслужена  артистка України Тетяни Проворова і Євгенія Кірсанова.

Дмитро і Віталій  Капранови:

«Ми зрозуміли, що українська поезія – потужна річ, яку можна читати зі сцени. А по-друге, у людей є попит на хороші вірші про любов. Це буде потужна акторська гра, оркестр, музика, світло, гарні костюми. І судячи з того, що ми бачимо, це буде бомба».

Наразі у театрі тривають репетиції. А вже з 5 по 8 березня  2020 року прем’єра буде представлена херсонському глядачеві. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *