Вівторок, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У херсонському порту через несправність обладнання загинув працівник

У Херсоні просто на робочому місці загинув працівник приватної фірми.

Сьогодні, 15 червня 2020 року, вночі він у складі бригади брав участь у завантаженні зерна до іноземного судна «Scoyt», що стояло біля термінала річкового порту. Дмитро Т. знаходився із пультом управління маніпулятором біля трюму. Раптом відірвався конструктивний елемент (труба) маніпулятора, через який потік зерна йшов на суховантаж. Труба обвалилася на голову 37-річного оператора, і він загинув на місці, отримавши важку черепно-мозкову травму. 

До портового причалу номер три, що в районі Одеської площі обласного центру, викликали медиків. Але тим залишилося тільки констатувати смерть людини. Поза сумнівом, вона сталася через несправність обладнання, а от чому саме виникла ця несправність, ще доведеться з’ясувати експертам. І вони вже роблять свою справу.

«Те, що сталося, є нещасним випадком на виробництві, – підтвердив заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Володимир Бондарчук. – Відтак, створюється комісія для спеціального розслідування цього нещасного випадку, та визначення причин і умов, які до нього призвели». 

Сергій Яновський

Новий день 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *