Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

У Херсонському театрі відбудеться «треш»

У Херсонському музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша готуються до прем’єри вистави «Вічність і ще один день», яка має відбутися 23 лютого 2022 року. Вистава за п’єсою сербського письменника, класика світової літератури 20 ст, творчість якого повязна з появою гіперлітератури – Милорада Павича.

Для журналістів вже привідкрили завісу та розповіли, що чекає на глядача. Як каже режисер вистави Сергій Павлюк, на сценах театру відбуватиметься «треш».

вистава

Одразу на вході нас зустрічають люди у незвичних масках, які згодом пропонують одягнути їх всім присутнім.

Далі вирушаємо у залу, де замість звичної театральної завіси – металева, вагою близько 10 тон.

вистава

Неординарність вистави в тому, що вона поєднала мікс: імерсійного театру та театру-меню. Тобто обирати, що дивитися можна як страву з меню ресторану. А оскільки присутня імерсійність, довго засиджуватися на одному місці не будете. Постійно потрібно переходити інстальованими коридорами з однієї локації в іншу. Прогулянка буде насиченою, оскільки у виставі задіяна вся будівля театру: глядацька зала, велика сцена, сцена «На сцені», «Під дахом», «Під колом» та театр-кафе.

Перед початком вистави на головній сцені театру відбулася прелюдія. Далі журналісти вирушили «куштувати» зав’язку. Якою вона буде, обирає глядач. Кому подобається сало з хріном – йде направо дивитися чоловіче дійство, а кому паштет з вишневим конфітюром – наліво – дивитися жіночу постановку.

вистава

Журналістам показали уривок з жіночої зав’язки і виявилася вона для глядачів 18+.

Далі перехід на основну страву, під час якої може навіть запаморочитися в голові, оскільки сцена піде обертом, в прямому сенсі.

І на завершення – «десерт» – фінал, яким він буде, знову ж таки обирати вам.

За словами режисера Сергія Павлюка, аби краще зрозуміти суть вистави, необхідно прочитати роман Милорада Павича «Хозарський словник».

Сергій Павлюк

«Херсонський театр дає можливість експериментувати. Ми шукаємо нові форми. Є глядач, якому подобаються класичні вистави, та є глядач, якому подобаються сучасні експерименти. Ми працювали над виставою 2 роки. І, на мою думку, над нею треба працювати ще «вічність і один день», і ми будемо це робити, будемо вдосконалювати, змінювати», – каже Сергій Павлюк.

За його словами, основних персонажів на сцені буде 16, у акторів буде не одна роль.

«У виставі буде кілька сюжетних ліній. Головне, ми хочемо показати людину, яка взяла на себе функцію Бога, тим самим, знищуючи все навколо. Унікальність п’єси в тому, що глядач бере відповідальність за персонажа», – зазначив Сергій Павлюк.

Потрапити до таємничої подорожі та зробити свій вибір можна 23, 24 та 25 лютого. Бронюйте квитки завчасно, адже кількість глядачів буде обмеженою.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *