Середа, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

У херсонському виші написали диктант національної єдності

9 листопада 2020 року студенти, викладачі та співробітники Херсонського державного університету взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності. Цьогоріч захід став ювілейним, і вже вдвадцяте об’єднав українців з різних куточків світу.

Традиційно у День української писемності та мови спільнота Херсонського державного університету долучається до цієї ініціативи, основною метою якої є не тільки перевірка орфографічної грамотності, а й вшанування українського слова та пропагування української культури.

В університеті функціонувало декілька локацій з дотриманням карантинних вимог. Загалом у заході взяли участь понад 300 учасників.

«У ХДУ до написання диктанту активно долучилися на всіх рівнях: ректорату, деканського корпусу, факультетів. Навіть карантин не став завадою: усі охочі мали змогу приєднатися до написання в онлайн-режимі. Тим самим ми наголошуємо, що ми єдині, ми сильні духом, ми потужний освітній заклад», – прокоментував перший проректор ХДУ Сергій Омельчук.

Варто відмітити, що підготовча робота щодо написання диктанту була проведена в університеті заздалегідь. Так, за участі Сергія Омельчука та завідувачки кафедри української філології та журналістики Світлани Климович вийшов відеоцикл корисних порад, у ході яких вони нагадали основні правила і вимоги щодо написання радіодиктанту.

Також зазначимо, що в ХДУ стартував флешмоб. Учасники викладають світлину, що засвідчує участь у написанні диктанту у соцмережах з хештегом #ХДУдиктант.

 

 Пресцентр ХДУ

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Telegram канал.
 
Наш канал в Ютубі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *