Неділя, 17 СічняПерший регіональний
Shadow

Служба внутрішньої безпеки Водоканалу включила до штату цінного охоронця

У комунальному підприємстві “Херсонводоканал” з’явився новий охоронець, резюме і фото якого були надані у соціальній мережі. Новий співробітник відповідає всім необхідним вимогам, які висуваються до нього роботодавцем, повідомляє прес-служба Херсонського Водоканалу. 

Це майже чистокровна німецька овчарка на кличку Рекс, віком 6 місяців, дуже комунікабельна та розумна.

Рекс втратив господаря і небайдужі херсонці шукали йому нову родину. Цією родиною для нього став водоканал. Собака отримав власний вольєр і зарахований у штат підприємства на повне забезпечення. Його завдання – охороняти у гаражі спецтехніку підприємства.

Собаки цієї породи володіють гострим слухом і підвищеною уважністю, яскраво вираженим інстинктом контролювати свою територію, гучним голосом, витривалістю та вірністю, здатністю сповіщати господаря про прихід чужих гучним голосом.

Природжені сторожові здібності, які проявляються при несенні вартової служби, стануть у нагоді робітникам служби безпеки водоканалу, на яких покладене завдання захисту стратегічних об’єктів підприємства від крадіжок, охорона матеріальних цінностей, підтримання встановленого внутрішньооб’єктового режиму.

Потенційні крадії – подумайте!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *