Понеділок, 20 ВересняПерший регіональний
Shadow

У художньому музеї сьогодні робили селфі

Херсонський обласний художній музей імені Олексія Шовкуненка приєднався до флешмобу, який приурочений до Міжнародного дня музейних селфі.

«Я люблю художній музей» – саме завдяки такому чарівному паролю, сьогодні, 15 січня 2020 року, можна було абсолютно безкоштовно потрапити до музею та стати учасником флешмобу.

До музею завітало чимало охочих, які виконали досить прості умови конкурсу. Зробили селфі разом із улюбленим експонатом та виклали світлину в Facebook, Twitter або Instagram із тегами: #MuseumSelfie #MuseumSelfieDay2020.

Зробити фотографію та також стати учасником флешмобу можна ще протягом 4 днів, адже підрахунок голосів відбудеться 20 січня 2020 року, а вже наступного дня, 21 січня 2020 року, буде оголошено переможців.

10 фото, які зберуть найбільше лайків, чекає запрошенння на безкоштовну екскурсію – іменний квиток (на двох).

Нагадаємо, у 2014 року за ініціативи відомої британської блогерки та мистецтвознавиці @MarDixon була започаткована міжнародна акція Museumselfieday, з метою популяризації національного культурного надбання. До міжнародного проєкту у 2016 році приєдналися українські музеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *