Неділя, 17 СічняПерший регіональний
Shadow

У Каховці та ще двох населених пунктах Херсонщини діють обмеження на в’їзд та виїзд

 
Поліція Херсонщини продовжує посилювати контроль за дотриманням заходів безпеки в карантинний період. У вихідні дні поліцейські посилять проведення профілактичних заходів для недопущення розповсюдження коронавірусу.
 
Рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про встановлення карантинних постів в трьох населених пунктах області. 
 
Так, з 8:00 години 9 травня до 06:00 12 травня обмеження в’їзду та виїзду будуть у наступних населених пунктах: місто Каховка, село Андріївка Скадовського району та село Гладківка Голопристанського району
 
Зазначені території цілодобово патрулюватимуть поліцейські, які будуть проводити профілактичні бесіди з місцевими мешканцями щодо їх обмеження пересування на вулиці.
 
У прибережних зонах Херсонщини патрулюватимуть працівники поліції, які проводитимуть з громадянами роз’яснювальні бесіди щодо важливості дотримання правил карантину. Також поліцейські патрулі нестимуть службу біля лісопаркових зон, щоб не допустити виникнення пожеж.
 
Поліція Херсонщини ще раз звертається до громадян з проханням із порозумінням ставитися до проведення правоохоронними органами тимчасових обмежувальних заходів. Дотримуйтесь правил карантину для вашої безпеки.
 
Відділ комунікації поліції Херсонської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *