Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У кінотеатрі “Україна” можна побачити Термінатора

 

Єдиний художник в Україні, який працював у подібному жанрі, понад 30 років праці, 4,5 тис. тонн використаної гуаші та 2880 картин – це все про херсонського митця Валерія Попова. Містянам художник запам’ятався своїми намальованими афішами для фільмів, які показували в кінотеатрі “Україна”.

Вчора, 3 вересня 2020 року, у кінотеатрі “Україна” провели виставку, приурочену до ювілею кінотеатру, який зараз знаходиться на реконструкції, та 75-річчя художника, якого, на жаль, вже як 5 років немає з нами. На виставці “Художник в “Україні” представили кращі роботи Валерія Попова.

Роботи Валерія Попова були особливі й тим, що на той час в Україні вже не залишилося міст, де кінотеатр прикрашали мальованими афішами, адже здебільшого їх друкували.

«Найбільше я люблю малювати обличчя, адже в малюнках є душа. Коли я дивлюся на фото і не відчуваю цього, а картина – це зовсім інше. Це просто магія, адже художник може додати дівчатам більше краси, а чоловікам мужності», – розповідав сам Валерій Попов про своє захоплення.

Завдяки тому, що художник дозволяв собі працювати над особливою емоцією персонажа, додати інтригуючих деталей, його роботи однозначно були популярними серед херсонців, адже одних вони смішили, інших зворушували, але однозначно не залишили байдужими нікого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *