Субота, 16 СічняПерший регіональний
Shadow

У команді губернатора з’явилася начальниця з «оголеною» репутацією

28 грудня 2019 року на сайті Херсонської облдержадміністрації оприлюднили результати конкурсу на посаду начальниці новоутвореної Служби щастя та якості життя. Нею стала 31-річна дівчина на ім’я Весна Карпук, яка до цього працювала продавчинею жіночого одягу, а у після робочий час підзаробляла стриптизеркою у нічному клубі.

Весна Карпук на даний час розлучена і її соцмережі наповненні світлинами, де дівчина позує у купальнику і у нижній білизні. Можливо, вона сподівається, що таким чином їй вдасться вирішити сердечні питання і повернути колишнього чоловіка або знайти нового. Між тим, позування на камеру у мереживній білизні дало свої результати. «Дівчині без комплексів» запропонували стати членом нової команди губернатора Юрія Гусєва і очолити посаду начальниці Служби щастя і якості життя. 

 

 

Хто став «промоутером» Весни Карпук нам достамено не відомо, але про те, що вона очолить Службу щастя вже говорили за кілька тижнів до проведення самого конкурсу. Витік інформації відбувся банально просто: дівчина «по секрету» розтеревенела всім своїм подругам, а ті теж, не без гріха, не змогли втримати язика.

У день проведення конкурсу, який відбувся 16 грудня 2019 року, нам вдалося поспілкуватися з Весною Карпук. На запитання, яким чином вона буде робити жителів області щасливими, відповіді не отримали, оскільки дівчина, як і решта кандидатів на цю посаду, навіть не уявляють, які функції на них будуть покладенні.

З її відповідей, ми зробили висновок, що вона зовсім не має уявлення про соціологічні дослідження (головне у роботі Служби щастя і покращення якості життя!), та й, скоріше за все, взагалі не уявляє, що робитиме на посаді. Бо на запитання про міркування щодо поліпшення показників задоволення життям у регіоні відповіла, що начебто міркування є, але вона тримає їх у секреті до певного часу. 

Чому конкурсна комісія має підтримати саме її кандидатуру, Весна Карпук сказала, що має оригінальне ім‘я, яке добре пасує до Служби щастя. Інших аргументів дівчина не мала.

Також ми запитували і про те, звідки, на її думку, пішли чутки про узгодження її кандидатури “нагорі”, і чи має вона родичів, друзів чи близьких знайомих в органах влади.

Жіночка відповідала, що нібито й гадки не має про джерело чуток, а також стверджувала, що ні з ким в органах влади не має родинних чи інших зв’язків.

З розпорядження голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва нам стало відомо, що Служба щастя – це структура, яка займатиметься суто соціологічними дослідженнями і вимірюватиме індекс щастя.

 

Для розрахунку індекса щастя використовуватимуть три показники: суб’єктивна задоволеність життям, очікувана тривалість життя і екологічний слід.

Працівники Служби щастя та якості життя мають опитати тисячу людей віком від 15 років. А запитання дуже довге: «Будь ласка, уявіть сходи зі ступенями, пронумерованими від 0 знизу до 10 вгорі. Припустимо, ми говоримо, що вершина драбини представляє для Вас найкраще життя, а дно сходів представляє для Вас найгірше можливе життя. На якій сходинці Ви вважаєте, що Ви особисто стоїте в цей час, припускаючи, що чим вище сходинка, тим краще Ви відчуваєте своє життя, і чим нижче сходинка, тим гірше Ви його відчуваєте? Яка сходинка найкраще наближена до того, як Ви почуваєтесь?». 

Формулу розробляв фаховий соціолог Микола Гоманюк, який навіть не очікував, що його інтелектуальною працею користуватимуться держслужбовці, які ніколи в своєму житті не займалися соціологічними опитуваннями: не збирали  й не аналізували великий масив інформації, не здійснювали розрахунок складних інтегральних покажчиків.

Між тим, як казав перший Президент України Леонід Кравчук: «Маємо те, що маємо». З нового 2020 року херсонців робитиме щасливими новопризначена очільниця Весна Карпук. Те, що вона успішно пройде поліграф, ми не сумніваємося, як не сумніваємося у тому, що вона з легкістю пройде персональну співбесіду з губернатором.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *