Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Лазурному обирали найгучніше авто

У суботу, 15 серпня, на пляжі селища Лазурне відбувся фінал чемпіонату України з автозвуку CAR EMOTIONЗвукове шоу зібрало на чорноморському узбережжі найгучніші автомобілі з усіх куточків нашої держави. У змаганнях взяли участь автолюбителі від початківців до професіоналів. Вони демонстрували максимальне звучання музичного устаткування своїх авто.

У Лазурному обирали найгучніше авто

За умовами змагань, щоб з`ясувати, у якій з машині музика найгучніша, водії отримують компакт-диски з однаковим записом. На встановлений час, зазвичай півхвилини, учасники вмикають магнітоли на повну потужність. Прилади вимірюють рівень шуму і виводять показники на екран. Таким чином судді визначають найгучніший автомобіль. 

У Лазурному обирали найгучніше авто

Попередні етапи чемпіонату відбулися в різних містах України. Так другий етап пройшов одночасно в п’яти містах: Запоріжжі, Чернівцях, Фастові, Кривому Розі та Слов’янську. Фінал зібрав на майданчику в Лазурному 57 найгучніших автомобілів України. Найдовшу дистанцію, щоб взяти участь у змаганнях, проїхав учасник, який подолав 1100 кілометрів. 

У Лазурному обирали найгучніше авто

Скадовські новини 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *