Четвер, 5 СерпняПерший регіональний
Shadow

У навчальних закладах Херсона призупинено навчальний процес

У навчальних закладах Херсона із 12 березня до 3 квітня включно призупинено навчальний процес. Рішення прийнято сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на виконання рекомендацій КМУ.

Херсонська міська рада також надала рекомендації щодо закриття дитячих садочків. Проте у кожному закладі залишається відкрита чергова група, де батьки можуть залишити дитину у разі необхідності, якщо вона немає симптомів захворювання.

Нагадаємо, вчора Уряд затвердив заходи, яких необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні  та для недопущення поширення COVID-19.

Окрім того, міський голова Володимир Миколаєнко повідомив, що у місті будуть скасовані усі масові заходи, кількість учасників яких перевищує 200 осіб, а також тимчасово обмежена робота розважальних закладів (кінотеатрів, торгово-розважальних центрів тощо).

“Що стосується міського транспорту, то його дезінфікуватимуть. На ці заходи будуть виділені додаткові кошти”, – додав Володимир Миколаєнко.

Наразі у Херсоні визначені місця для обсервації осіб із підозрою на коронавірус та готовий транспорт для перевезення цих людей.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *