Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Новій Каховці троє дітей захворіло на коронавірус

Станом на 20 квітня 2020 року в Херсонській області 70 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус. З них 6 пацієнтів уже одужали й виписані з лікарні, 1 випадок виявився летальний. Про це повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв

Обласним лабораторним центром МОЗ за останню добу проведено 128 ПЛР-тестів на виявлення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Впродовж останньої доби виявлено 7 нових випадків.

Серед захворівших 4 особи з міста Олешки. Це 3 людини, які контактували із раніше встановленим хворим членом сім’ї: 45-річні чоловік та його дружина та 21-річна дівчина. Їх стан задовільний. Вони перебувають на самоізоляції під щоденним медико-санітарним наглядом.

Також захворів 57-річний чоловік, який перебуває на лікуванні в Олешківській центральній районній лікарні. Коронавірус виявлено при лікуванні пневмонії. Його стан середньої важкості, підключення до ШВЛ не потребує. Коло контактних осіб встановлюється.

Ще три випадки виявлено у дітей з міста Нова Каховка, які контактували з раніше встановленими хворими в родині – це дівчатка 14-ти, 15-ти та 16-ти років. Їх стан задовільний. Наразі вони перебувають на самоізоляції. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *