Понеділок, 18 СічняПерший регіональний
Shadow

У облраді обговорили питання створення Офісу євроінтеграції

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер 20 січня 2020 року провів робочу нараду з питання створення установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області».

Під час наради обговорили пропозиції щодо кандидатів до Наглядової ради від Херсонської обласної ради як одного з засновників Агенції. Також був опрацьований текст Положення про «Агенцію регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області».

Перше засідання Наглядової ради має відбутися на цьому тижні.

Нагадаємо, на сесії Херсонської обласної ради 20 грудня 2019 року депутати підтримали рішення про реорганізацію установи «Агенція регіонального розвитку Херсонської області» у «Агенцію регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області». Це має бути пілотний проєкт на рівні держави, який забезпечуватиме реалізацію державної регіональної політики на засадах запровадження європейських стандартів та кращих європейських практик.

Метою створення Агенції є сприяння та організація розвитку Херсонської області, місцевого економічного розвитку окремих її територій, громад та їх інфраструктури, і відповідного об’єднання для цього організаційних та фінансових ресурсів, надходження до яких не суперечать чинному законодавству, сприяння залученню інвестицій та кредитних ресурсів у регіональну економіку, формування позитивного іміджу та євроінтеграції області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *