Вівторок, 19 СічняПерший регіональний
Shadow

У поминальні дні херсонські кладовища будуть зачинені

Із 24 по 28 квітня міські кладовища будуть зачинені. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков у своєму відеозверненні в соціальній мережі Facebook.

В інші дні відвідування можливо лише за наявності маски та у кількості не більше 2-х осіб. На кладовищах заборонено вживати алкоголь.

У поминальні дні рух приватного та громадського транспорту до кладовищ у сел.Комишани та Геологів також буде обмежений.

«Цього року Великдень особливий. Настоятелі храмів говорять, що Церквою зараз стає кожен дім. А кожен вірянин, залишившись вдома, може продемонструвати любов до ближнього», – підкреслив Ігор Козаков.

За його словами, на сьогодні в Херсоні лише 7 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, 3 людини одужали.Вже більше тижня в місті немає нових інфікованих.

«Але якщо зараз масово вийти на вулиці, в церкви, парки, пляжі – ми ризикуємо звести нанівець усі обмежувальні заходи та різко збільшити кількість випадків захворювання на коронавірус. Будь ласка, залишайтесь вдома.

Зателефонуйте своїм близьким та друзям. Скажіть їм, що від вибору кожного з нас залежить життя усіх оточуючих людей», – зауважив перший заступник міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *