Неділя, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

У пониззі Дніпра випущено вже півтора мільйона осетрових видів риб

риба

Протягом двох тижнів відбувається зариблення пониззя Дніпра осетровими видами риб.

За словами Віталія Плугатарьова, директора Дніпровського осетрового рибовідтворювального заводу ім. академіка С.Т. Артющика, на даний час випущено вже 1 млн 500 тисяч осетрових риб у пониззі Дніпра, тоді як державний план становить 1 млн 300 тисяч.

«Ми єдине підприємство, яке займається випуском осетрових видів риб до пониззя Дніпра, басейну Чорного та Азовського морів. Наш Дніпровський осетровий завод працює за двома напрямами: літнє зариблення осетрових видів риб та восени – частикові види риб Дніпро-Бузького лиману», – зазначив Віталій Плугатарьов.

Юрій Соболевський

Варто відзначити, цього року завод вперше за 35 років функціонування випускає аж 3 види осетрових: російський осетер, стерлядь та севрюга за рахунок власного ремонтно-маточного поголів’я.

Як поінформував пан Віталій, в басейні Чорного моря такого раніше не було.

Перший заступник голови обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський відзначив, що завод має велике стратегічне значення не лише для Херсонщини, а й для всієї України:

«Частина популяції піде на поновлення біобалансу Чорного моря. Важливо те, що зариблення забезпечує екологічний баланс в Дніпрі. Тому діяльність заводу має стратегічне значення».

Разом з тим він додав, що підприємство потребує капітальних інвестицій, які необхідні для його подальшого розвитку та функціонування:

«Обласна влада готова надавати підтримку в межах своїх повноважень. Разом ми зможемо досягти значних результатів».

Пресслужба Херсонської обласної ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *